Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Schůzka s rodiči předškoláků 20.06.2018

Ve středu 27.6.2018 se bude v 16 hodin konat třídní schůzka pro rodiče předškoláků. S budoucími třídními paní učitelkami se sejdou v přízemí budovy 1. stupně.

Atletické přebory 2018 08.06.2018

Je konec května. Blíží se nejen konec školního roku 2017/18, ale uběhl také rok a naši žáci spolu s ostatními školami opět poměřili své síly v Atletických přeborech Podluží. Protože by měli školu reprezentovat ti nejlepší, uspořádali jsme koncem května na naší škole atletický víceboj.… více