Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Plenární schůze 29.09.2016

Ve čtvrtek 6. října v 16.30 hodin se uskuteční plenární zasedání rodičů v tělocvičně školy. Na programu bude volba zástupce rodičů do školské rady, aktuální body školního řádu, výchovné  poradenství, prevence patologických jevů. Následovat bude schůzka rodičů vycházejících žáků. více

Pozvánka na zajímavou akci 29.09.2016