Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Jarní prázdniny 2020 14.02.2020

Ve dnech 17. - 21. 2. 2020 mají žáci jarní prázdniny. V těchto dnech není ani provoz školní družiny.

Fotky z plesu 11.02.2020

Na stránce https://www.skola-mnv2020.kosikphoto.com/ najdete fotogalerii ze školního plesu.