Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Třídní schůzky 06.11.2017

Ve čtvrtek 9. 11. 2017 se konají třídní schůzky - 1. stupeň v 16.00 hodin a 2. stupeň v 16.30 hodin.

Halloween 03.11.2017

Závěr halloweenského týdne ve škole patřil všem příšerám, zombie a jiným maskám...Sami posuďte na fotce, jak se žáci proměnili. Masky měly od vyučujících imunitu proti zkoušeni, ale testům se bohužel nevyhnuly. Pořadatelství se tentokrát zhostily žákyně 6. třídy a přichystaly pro ostatní… více